Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
STRONA GŁÓWNA

REDAKCJA/Editorial Board

RADA NAUKOWA

RECENZENCI I PROCEDURA RECENZOWANIA

NUMERY/Issues

STRESZCZENIA/Summaries

GDZIE KUPIĆ/Bookstore

INSTRUKCJA WYDAWNICZA

ZAPORA 'GHOSTWRITING' I DOBRE PRAKTYKI


KONTAKT
Szanowni Czytelnicy!

"Rocznik Toruński" jest czasopismem popularno-naukowym. Ukazuje się od 1966 roku. Publikowany jest przez Towarzystwo Miłośników Torunia. Wydawany jest co roku dzięki dotacji Gminy Miasta Toruń oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.Na jego łamach przeczytać można między innymi artykuły poświęcone historii Torunia, zapoznać się też można z recenzjami książek o naszym mieście. W każdym tomie znajdą też Państwo bibliografię miasta Torunia za poprzedni rok kalendarzowy. Wersja pierwotna czasopisma Rocznik Toruński to wersja drukowana.
Na stronie internetowej, która cały czas jest w budowie, gromadzimy w tej chwili m.in. spisy treści numerów czasopisma wraz ze streszczeniami w języku polskim, angielskim i niemieckim.Docelowo będą Państwo mogli tutaj zapoznać się z pełną treścią kolejnych numerów.
Pragniemy podziękować Autorom dotychczas publikującym na łamach "Rocznika Toruńskiego" i jednocześnie zachęcić Wszystkich Państwa do współpracy.

Zapraszamy do lektury!

Copyright 2011 - ToMiTo & UMK